Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Torzym

Prasówki

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z wykorzystaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede każdym etapowi doskonałe rozwiązanie również dla kobiet dopiero realizujących swoją historię na obecnym zbytu kiedy również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością ogromny wpływ na ostatnie zajmują niższe niż u konkurencji prowizje. Dużym przyczyny istnieje więcej dużo intuicyjny i funkcjonalny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Słubice

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość biznesu jest skłonna właśnie z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na okresie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na platformie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w związku do dolara. Podsumowując istnieje wówczas handel kontraktami różnic cenowych CFD. Ponieważ na Monfex zarabiamy również na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy a na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w związku do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma prosi o moc korzystniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, iż jej kontrakty nie mają specjalnych ram czasowych. Mogą dlatego zostać anulowane w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Słubice

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X i możliwością handlu długimi i krótkimi pracami na jeszcze 200 instrumentach. Do możliwości istnieje więcej dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi niesłychanie funkcjonalne. W punkcie rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na bok konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy daną o otwarciu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w punkcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy grać. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W wypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do schowka lub korzystamy z kodu QR. Następnie, na podany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w przeciągu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość natychmiastowego nabycia kryptowalut. Zbiera się to jednak z pobraniem prowizji. Rzeczywiście istnieje wówczas związane z faktem, że zakup przy zachowaniu karty podejmuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W efekcie pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% z wszystkiej sprzedaży lub z jakichś 10 USD, w relacji z tego, jaka z opłat jest znakomitsza.

Doradca inwestycyjny Słubice

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki zawierają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością samą z najbogatszych korzyści Monfex są niskie składki i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Wynosi on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na okresie 2000 USD, po odjęciu prowizji oraz innych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z wykorzystaniem dźwigni . Pokazuje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą i użytkownikami i wynosi się do gier przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki miany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z serii udzielane są z drugiej części. Wysokość danego sklepu jest natomiast ściśle skojarzona z wielkością używanej dźwigni. I tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może dodać się do pokaźnych zysków, należy przecież mieć, iż handel przy wykorzystaniu dźwigni tworzy w dwie strony. A może przynieść wielkie zyski, ale jeszcze również szerokie straty. Dlatego też wskazany jest silny rozsądek i wdrażanie dźwigni odpowiedniej do poziomu posiadanej już wiedzy oraz nauce.

Doradca inwestycyjny Słubice

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest ściśle bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest również sposób kiedy i metoda grana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany stanowi w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym przyczyny jest fakt, że jako Użytkownik masz dojazd do raportów i wyciągów z konta w jakimkolwiek momencie. W każdej chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania oraz pomoce swoich kont masz szansa dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę prawdziwym zagrożeniem dla odbiorcę może być tylko sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do gustu kompetencji oraz wiedze gracza. Dlatego przed podjęciem gry reklamuje się dokładne zaznajomienie się z rynkiem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem istnieje też możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego ważne wieści z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy oraz co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Słubice

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest schludny i jasny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu pokazuje się główny panel. Po jego lewej stronie położone są ważne informacje dotyczące salda oraz zysku, a jeszcze strat dla aktualnie wysokich pozycji. Coraz szczególnie wymownym jest, że zostały tam i zamieszczone informacje mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej widoczne są artykuły na problem dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza zarówno na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z serii poniżej wykresu widoczne są opcje dotyczące zakupu kiedy i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z obecnego stylu odpowiedzialna istnieje więcej cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali jeszcze o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Zasoby” na części głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest poważną polecenia podstawą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona dostępna, intuicyjna i delikatna również dla początkujących kiedy również mocnych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego zlecenia w każdej chwili. Dużym przyczyny istnieje więcej niewątpliwie aspekt, że dla konsumentów jest widoczna całodobowa infolinia. Z pewnością istotnym jest, że każdemu istnieje więcej przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną funkcję odgrywa i dobre rozwiązanie do odbiorcy. Bo dzięki swobodnemu dojazdowi do tematów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje szansę na podwyższenie stanu swoich umiejętności w grze z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Słubice

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem oraz piekielnie skuteczną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję ustroju na wykonywane operacje także dużą miarę i otwarty dostęp do tematów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej temat każdy że bez kłopotu znaleźć na forach także w mediach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments