Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Prasówki

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin także na zbytu kasowym, kiedy oraz na zbytu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z urzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% i że dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz większą siłą sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały prowadzone przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może liczyć przed sobą dalsze i dynamiczne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na przełomie miesiąca została uwięziona przez strefę oporu nakładaną na minimach z okresu wakacji, co sprawiłoby korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo małym niedźwiedzim kanale. W wyniku najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz z maja) i wydaje od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu zmierzając do wybicia okrągłego oparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action uważane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które pracowały się poprzedniego lata. Niskie wolumeny, brak innych środków przychodzących do ekosystemu oraz duże rozwoje rynku prac, złota oraz obligacji, wszystko to kupuje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w nazwie inwestycyjnej Arca.

Jak powszechnie w sukcesu kryptowalut, analitycy są znaczny kłopot z określeniem co jest podstawowym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu prezentuje na przełom kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Materiału będzie wspomagał rozwój technologii blockchain to drugie działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy finansowi w ostatniej strony świata wystosowali ostrzeżenia zachęcające do zaprzestania energie na zbytu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments